RIVER STONE wanna kamienna INDUSTONE

9 500,00 zł
Brutto

Wanna z naturalnego kamienia rzecznego RIVER STONE

wymiary - 160x100 cm

wysokość - 60 cm

waga - ok 700 kg

grubość ścian: 10 cm

materiał - kamień rzeczny


UWAGA: Produkt dostępny po 15 czerwca 2023!
* Zdjęcia przedstawiają wannę w czasie produkcji.

5902565255459
Pośpiesz się! Tylko 1 szt. w magazynie!
1
Ostatnie sztuki w magazynie

Jak wykonanno kamienną wannę?

Pierwszym krokiem było przeprowadzenie selekcji surowca. Indonezyjscy kamieniarze przeszukują wyspy wybierając największe granitowe głazy, gigantyczne otoczaki river stone. Najczęściej znajdowane sa w okolicy koryt rzek, stąd nazwa kamień rzeczny. 

Tak wybrany kamień jest w całości transportowany do zakładu kamieniarskiego InduStone, gdzie za pomocą tylko i wyłącznie ręcznych narzędzi, odpowiednich klinów i doświadczenia rzemieślników jest dzieleny na dwie części.

Wówczas rozpoczyna się proces drążenia w kamieniu. Kształt zewnętrzny wanny pozostaje bez zmian. Wykonywane są jedynie drobne szlify, czy upiększenia. Cały czas podczas pracy z kamieniem rzeźbiarz musi zachować maksymalne skupienie i ostrożność żeby nie uszkodzić surowca. Tak przygotowany produkt transportowany jest do magazynu InduStone, a następnie wysyłany do Państwa. Możecie być Państwo pewni, że otrzymujecie produkt niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju.

Kamienne wanny nie należą do lekkich produktów, należy o tym pamiętać. Oferowane przez nas wanny z kamienia, granitu, potrafią ważyć nawet osiemset kilogramów. Zarówno transport jak i wniesienie bywaja wyzwaniem. Jesteśmy jednak przekonani i popieramy to opiniami naszych klientów, że jest to wysiłek który warto ponieść.

Wanny wykonane z kamienia zazwyczaj mają kolor szary, bądź bliski odcieniom szarości. Jest to naturalny kolor otoczaka granitowego. Pogłębienie koloru można uzyskać za pomocą specjalnych impregnatów do kamienia, które znajdziecie Państwo w ofercie InduStone.

Niska cena i najwyższa jakość produktu powodują, że oferowana przez nas wanna kamienna jest produktem bezkonkurencyjnym na rynku.

1 Przedmiot

Specyficzne kody

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

RIVER STONE wanna kamienna...

9 500,00 zł