Śledź nas na Facebooku

  • Aranżacje

    Realizacje naszych klientów

  • Montaż

    Instrukcja montażu mozaiki kamiennej

  • Pielęgnacja

    Kilka słów o tym jak dbać o kamień by swoim wyglądem cieszył nas przez długie lata.

Ostatnie wpisy

Ogród chiński. Kamień w ogrodzie.

Ogród chiński. Kamień w ogrodzie.

Obecnie mamy okres, w którym z przyjemnością przebywamy na zewnątrz, często we własnym ogrodzie. Aranżacja przestrzeni ogrodowej ma oczywisty wpływ na samopoczucie i jakość odpoczynku. W tej dziedzinie to właśnie ogrody w stylu chińskim cieszą się ogromnym zainteresowanie ze względu na ich harmonijną aranżację, która niezmiennie przynosi spokój i ukojenie. Prawdziwe chińskie ogrody wyglądają niezwykle naturalnie, jakby ludzka ręka zaledwie je dopieściła, a nie zaprojektowała co do każdego szczegółu i pieczołowicie dbała przez długi czas.  Charakteryzują się prostotą i minimalizmem, jednak brak w nich kątów i linii prostych. W każdym ogrodzie tego typu znajdziemy pięć nieodzownych elementów: wodę, kamień (ziemię), drewno, ogień i metal, ułożonych względem siebie według zasad feng shui.
Czytaj dalej
5 Najpopularniejszych umywalek nablatowych InduStone

5 Najpopularniejszych umywalek nablatowych InduStone

Jednymi z najbardziej popularnych umywalek nablatowych InduStone są te wykonane z kamienia rzecznego. Stylowo świetnie wpisują się w nurt powrotu do natury, gdyż zewnętrzna część otoczaka jest dokładnie taka, jak przez miliony lat ukształtowała ją woda. Surowość formy, nieregularne linie i kształty; piękne, wpadające w szarość kolory.
Czytaj dalej
Akcesoria łazienkowe InduStone z kamienia naturalnego

Akcesoria łazienkowe InduStone z kamienia naturalnego

Kamień naturalny z każdym sezonem zyskuje na popularności i w aranżacji wnętrz jest pożądany pod każdą postacią - czy to mydelniczka, umywalka nablatowa, tarcza zegara, blat, dekor ścienny, podstawki pod kubki, deski do krojenia czy okładzina podłogowa i wiele innych. Najbardziej zagorzali miłośnicy kamienia naturalnego dbają o to, by surowiec ten pojawiał się w wielu pomieszczeniach w domu, a także w wielu formatach i formach, od dużych po dodatki.
Czytaj dalej
Moda wnętrzarska w roku 2018

Moda wnętrzarska w roku 2018

Niektóre kolory zostaną wciąż modne jeszcze z poprzednich sezonów, zwłaszcza te naturalne, stonowane. Różne odcienie zieleni, brązu, błękitu, ciemne granaty, ultramaryny, neutralne barwy lnu, bawełny i drewna wzbogacone zostaną w roku 2018 kolorami metalicznymi, opalizującymi, które kojarzyć będa się z metalami kolorowymi. 
Czytaj dalej