Śledź nas na Facebooku

  • Aranżacje

    Realizacje naszych klientów

  • Montaż

    Instrukcja montażu mozaiki kamiennej

  • Pielęgnacja

    Kilka słów o tym jak dbać o kamień by swoim wyglądem cieszył nas przez długie lata.

Ostatnie wpisy

5 Najpopularniejszych umywalek nablatowych InduStone

5 Najpopularniejszych umywalek nablatowych InduStone

Jednymi z najbardziej popularnych umywalek nablatowych InduStone są te wykonane z kamienia rzecznego. Stylowo świetnie wpisują się w nurt powrotu do natury, gdyż zewnętrzna część otoczaka jest dokładnie taka, jak przez miliony lat ukształtowała ją woda. Surowość formy, nieregularne linie i kształty; piękne, wpadające w szarość kolory.
Czytaj dalej
Akcesoria łazienkowe InduStone z kamienia naturalnego

Akcesoria łazienkowe InduStone z kamienia naturalnego

Kamień naturalny z każdym sezonem zyskuje na popularności i w aranżacji wnętrz jest pożądany pod każdą postacią - czy to mydelniczka, umywalka nablatowa, tarcza zegara, blat, dekor ścienny, podstawki pod kubki, deski do krojenia czy okładzina podłogowa i wiele innych. Najbardziej zagorzali miłośnicy kamienia naturalnego dbają o to, by surowiec ten pojawiał się w wielu pomieszczeniach w domu, a także w wielu formatach i formach, od dużych po dodatki.
Czytaj dalej
Moda wnętrzarska w roku 2018

Moda wnętrzarska w roku 2018

Niektóre kolory zostaną wciąż modne jeszcze z poprzednich sezonów, zwłaszcza te naturalne, stonowane. Różne odcienie zieleni, brązu, błękitu, ciemne granaty, ultramaryny, neutralne barwy lnu, bawełny i drewna wzbogacone zostaną w roku 2018 kolorami metalicznymi, opalizującymi, które kojarzyć będa się z metalami kolorowymi. 
Czytaj dalej
Domowe​ ​Spa:​ ​Co​ ​relaksuje​ ​umysł​ i​ ​ciało?

Domowe​ ​Spa:​ ​Co​ ​relaksuje​ ​umysł​ i​ ​ciało?

Spa​ ​kojarzy​ się​​ z​ ​przyjemnością,​ ​relaksem,​ ​odnową,​ ​regeneracją​ ​sił​ i​ ​wypoczynkiem. Kojarzy​ ​się​ ​ też​ ​z​ ​niemałymi​ kosztami,​ ​zwłaszcza​ ​gdy​ ​prowadzi​ ​się​ ​ zabiegany,​ ​stresujący​ ​tryb życia,​ ​który​ ​ sprawia,​ ​że​ ​wizyta​ ​w​ ​Spa​ ​przydałaby​ ​się​ ​codziennie.​ ​Zapraszamy​ do​ ​zapoznania się​ ​z​ ​psychologicznymi​ ​aspektami​ ​ Spa​ ​oraz​ ​poradami,​ ​jak​ ​stworzyć​ ​w​ ​domu​ ​miejsce,​ które będzie​ ​odpowiednio​ ​oddziaływać​ ​na​ ​umysł​ i​ ciało.
Czytaj dalej