IMG_20181010_134533.jpgPicture5.png

Jak bardzo troszczymy się o to by w Wasze ręce trafił wymarzony produkt, który po wielu godzinach poszukiwań udało się Wam wyłowić z przepastnych czeluści internetu?

Otóż chcę Wam dzisiaj przybliżyć proces, dzięki któremu oglądacie na stronie naszego sklepu wszystkie te piękne umywalki kamienne.

Staranny wybór towaru

Najpierw oczywiście zamawiamy towar. Nie w hurtowni i nie w fabryce. Lecimy do Indonezji gdzie odwiedzamy małe skromne manufaktury rozrzucone obficie na archipelagu Indonezyjskich Wysp. Oczywiście, że jest tam pięknie i ciepło - tak jak to sobie wyobrażacie, temu nie możemy zaprzeczyć.

Magazyny InduStoneIMG_20181010_115318.jpgFB_IMG_1539776505816 (1).jpg

Niestety, nie mamy czasu tego podziwiać, krążąc między kolejnymi wioskami z wzrokiem wbitym w ziemię, na której toczy się proces produkcji umywalki kamiennej bądź mozaiki. Tak, tak...Indonezyjczycy siedzą najczęściej na ziemi, gdzie w otoczeniu kamieni i narzędzi do ich obróbki, wytwarzają kolejne niepowtarzalne małe dzieła sztuki. 

Umywalka stojąca - postument. Ręczne wykonanie.IMG_20181010_114521.jpgimage-20181011_163216.jpgIMG_20181013_131758.jpg

Niektórzy rzemieślnicy łączą się w takie jakby mini spółdzielnie - wybierają jednego szefa (albo to on werbuje ich), a ten zajmuje się zbieraniem i realizacja zamówień od klientów z zagranicy. Przydaje się tu znajomość języka obcego, a jakże...

Często rozmawiamy na migi i przy użyciu kalkulatora. Nieodzownym jest też uśmiech i miły tembr głosu, a także ogromne pokłady cierpliwości. 

Przygotowanie wysyłki

Etap produkcji i zamawiania towaru jest bardzo ważny, ale po nim nadejdzie kolejny - niedoceniany, nieatrakcyjny i żmudny a kluczowy dla powodzenia całego przedsięwzięcia - etap pakowania towaru.  

Pakowanie kontenera - InduStoneStaranne pakowanie przesyłek.

Wyobraźcie sobie, że nasze umywalki wykonane z cennego, aczkolwiek kruchego materiału jakim jest onyx lub fossil wood, muszą przemierzyć morza i oceany zanim dotrą do portu w naszej pięknej Gdyni. Podróż ta trwa około półtorej miesiąca w przeróżnych warunkach pogodowych. Sztormy nie oszczędzają kontenerowców, kontenery z towarem  są huśtane na falach,  zalewane wodą, albo dla odmiany prażą się w upale. Nasza w tym głowa aby żadnej umywalce w tej podróży nie spadł przysłowiowy włos z głowy, tudzież bardziej na miejscu byłoby może określenie ,,okruszek z misy”

Sesja fotograficzna

Nasz towar ostatecznie dopływa, zostaje rozpakowany i zinwentaryzowany. I wiecie co teraz następuje? Teraz rozpoczyna się szalona seria sesji fotograficznych. Każdy przedmiot ma swoje pięć minut w blasku fleszy.

To nas różni od większości konkurencyjnych firm na rynku.

Nie dajemy Wam zdjęć przykładowej umywalki z wybranego modelu. U nas każda umywalka kamienna jest traktowana jako unikat.

studio fotograficzne - zdjęcia produktowestudio przygotowane do pracy

Jako kobieta lubiąca zajmować się dekorowaniem wnętrz, nie wyobrażam sobie, żeby wybierać i kupować widząc tylko ,,przykładowy model umywalki”.

Zakupię taką i dostanę coś z tzw. stocku?

A co jeśli w umywalce z czarnego marmuru nuty szarości będą zbyt dominujące, albo w kremowej – zbyt wiele rudych kamiennych żyłek?

Każda plama koloru we wnętrzu jest ważna. I my w Industone to wiemy!

Dlatego każda umywalka z modelu zostaje ,,ochrzczona’’ literkową nazwą- np. z modelu DN-P cream znajdziecie umywalki DN-P CREAM A, DN-P CREAM B, C i D i tak dalej.

Szanujemy Waszą pracę wkładaną w wyszukiwania tej jednej, jedynej umywalki bądź mozaiki, wasze marzenia o stworzeniu idealnego wnętrza dla siebie.

Traktujemy Was poważnie.

Wymaga to od nas ogromu pracy, czasu i nakładów finansowych. Jednak uważamy, że tak właśnie należy to robić.

Starannie, dokładnie, z myślą o  klientach i ich potrzebach. Tak jak sami chcielibyśmy być traktowani w innych sklepach internetowych.

IMG_20180130_115348.jpgIMG_20180127_162708.jpg

Zapraszamy Was do zakupów w naszym sklepie internetowym.

Mozaika Kamienna

Umywalki Kamienne