RIVER STONE wanna kamienna INDUSTONE

Nowy produkt

RIVER STONE - wanna z naturalnego kamienia rzecznego (otoczaka)

Cena transportu do uzgodnienia!!!

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

15 950,00 zł brutto

Opis

Szerokość215 cm
Głębokość110 cm
Wysokość60 cm
MateriałRiver stone
KolorSzary
KształtNieregularny
Waga510 kg
Średnica otworu4,5 cm

Więcej informacji

Wanna z kamienia została wykonana ręcznie, w Indonezji, przez miejscowych rzemieślników.

Prezentowana wanna jest produktem ekskluzywnym. Na wyjątkowość wanny składają się najwyższej jakości wykonanie oraz unikalny materiał.

InduStone w swojej ofercie ma dostępne dwa rodzaje wanien. Prezentowany egzemplarz jest tym większym o wymiarach około 215x110cm.

Unikalność produktu polega na tym, że każda z wanien jest wykonana z innego bloku naturalnego kamienia. Dzięki czemu zakupiona przez Państwa wanna będzie unikalna w 100% niepowtarzalna.

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że jest to produkt super luksusowy dlatego blok kamienny z którego będzie wykonana wanna wybieramy osobiście. Tak wykonana wanna produktem najwyższej jakości. 

Szczególną uwagę zwracamy najpolerowanie kamienia. Wewnątrz gładki i przyjemny w dotyku. Na zewnątrz surowy i naturalny.

W odpowiedzi na Państwa pytania zapewniamy, że wanna bardzo długo trzyma ciepło. Kąpiel w niej jest z pewnością niezapomnianym doznaniem.

Pielęgnacja kamiennej wanny jest bardzo prosta i dokładnie taka jak umywalek kamiennych z naszej oferty. Czysta woda gąbka. Kamień nie lubi agresywnej chemii. 

Wanny wykonane z kamienia zazwyczaj mają kolor szary, bądź bliski odcieniom szarości. Jest to naturalny kolor otoczaka granitowego. Pogłębienie koloru można uzyskać za pomocą specjalnych impregnatów do kamienia, które znajdziecie Państwo w ofercie InduStone.

Niska cena i najwyższa jakość produktu powodują, że oferowana przez nas wanna kamienna jest produktem bezkonkurencyjnym na rynku.

Transport wanny z kamienia jest wyzwaniem. Jednak proszę zostawić to zmartwienie nam. Mamy doświadczenie. Wiemy jak to zrobić :-)

Opinie

Oceń 
2021-01-13

Jest!!!

Czekaliśmy 6 tygodni. Dotarła. Dziekujemy Panu Darkowi za pomoc z transportem i fachowe porady.

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  RIVER STONE wanna kamienna INDUSTONE

  RIVER STONE wanna kamienna INDUSTONE

  RIVER STONE - wanna z naturalnego kamienia rzecznego (otoczaka)

  Cena transportu do uzgodnienia!!!

  1 inny produkt w tej samej kategorii: