Fossil Wood LARGE OE1kamienna umywalka nablatowa INDUSTONE

1 120,90 zł
Brutto

Wymiary: 52x43 cm, wysokość 15 cm.

Fossil wood to materiał pochodzący z drzew, które wymarły wiele lat temu i zostało zachowane w formie skamieniałości przez miliony lat. Jest doskonałym surowcem do produkcji umywalek oraz akcesoriów łazienkowych. Produkty wykonane z tego materiału zachowują niepowtarzalne piękno drewna i jednocześnie twardość kamienia.

5902565253974
FW Large-OE
Pośpiesz się! Tylko 1 szt. w magazynie!
0
Ostatnie sztuki w magazynie

Unikalna i piękna umywalka nablatowa wykonana ze skamieniałego drewna, liczącego blisko dwadzieścia milionów lat.
Fossil Wood jest minerałem, którego fascynujące wzory tworzyły niezliczone procesy naturalne w głębi ziemi. Materiał twardy jak granit, niewiele ustępujący diamentowi.
Aranżacyjnie tak niezwykła umywalka jest elementem dominującym w każdym pomieszczeniu, warto więc zapewnić jej stonowane otoczenie, aby inne dodatki nie toczyły skazanych na przegraną bitew o uwagę. Pięknie zagra z dużym lustrem, drewnianym blatem i dyskretną ścienną mozaiką z kamienia naturalnego.
Kamień naturalny jest jednym z najtrwalszych materiałów, co gwarantuje Państwu wyjątkową odporność umywalki na uszkodzenia, temperaturę, a także zabrudzenia.
Artykuł nowy, oryginalnie zapakowany przez producenta. Wszystkie umywalki posiadają certyfikat jakości CE i spełniają wszystkie europejskie normy.
FW Large-OE
1 Przedmiot

Opis

Szerokość
52 cm
Głębokość
43 cm
Wysokość
15 cm
Waga
34 kg
Kształt
Nieregularny
Średnica otworu
4,5 cm
Materiał
Fossil Wood

Specyficzne kody

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Fossil Wood LARGE...

1 120,90 zł