• Obecnie brak na stanie

Fossil Wood LARGE BT19 kamienna umywalka nablatowa INDUSTONE

1 120,90 zł
Brutto

Fossil wood to drewno pochodzenia organicznego. Jest to drewno pochodzące z drzew, które wymarły wiele lat temu i zostało zachowane w formie skamieniałości przez miliony lat. Jest doskonałym surowcem do produkcji umywalek oraz akcesoriów łazienkowych. Produkty wykonane z tego materiału zachowują niepowtarzalne piękno drewna i jednocześnie twardość kamienia. W rzeczywistości, drewno skamieniałe jest jednym z najtwardszych materiałów naturalnych, które można znaleźć na Ziemi.

5902565253974
FW Large-BINTAN
Sorry, no items left.
0
Obecnie brak na stanie

Unikalna i piękna umywalka nablatowa wykonana ze skamieniałego drewna, liczącego blisko dwadzieścia milionów lat.
Fossil Wood jest minerałem, którego fascynujące wzory tworzyły niezliczone procesy naturalne w głębi ziemi. Materiał twardy jak granit, niewiele ustępujący diamentowi.
Aranżacyjnie tak niezwykła umywalka jest elementem dominującym w każdym pomieszczeniu, warto więc zapewnić jej stonowane otoczenie, aby inne dodatki nie toczyły skazanych na przegraną bitew o uwagę. Pięknie zagra z dużym lustrem, drewnianym blatem i dyskretną ścienną mozaiką z kamienia naturalnego.
Kamień naturalny jest jednym z najtrwalszych materiałów, co gwarantuje Państwu wyjątkową odporność umywalki na uszkodzenia, temperaturę, a także zabrudzenia.
Artykuł nowy, oryginalnie zapakowany przez producenta. Wszystkie umywalki posiadają certyfikat jakości CE i spełniają wszystkie europejskie normy.
FW Large-BINTAN

Opis

Szerokość
60 cm
Głębokość
46 cm
Wysokość
15 cm
Waga
39 kg
Kształt
Nieregularny
Średnica otworu
4,5 cm
Materiał
Fossil Wood

Specyficzne kody

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Fossil Wood LARGE BT19...

1 120,90 zł