Umywalki nablatowe z kamienia naturalnego InduStone

Kamień naturalny jest niezwykłym materiałem. Cechuje go niepowtarzalność barw, wzorów i rysunku wewnętrznych żyłek. Jest też niebywale trwały, a przy odpowiedniej impregnacji w dużym stopniu odporny na przywieranie osadów związanych z codziennym użytkowaniem. Większość umywalek InduStone, poza gresowymi, zostało wykutych z jednego kawałka kamienia, dzięki czemu nie grozi im pękanie wzdłuż linii spoinowych. Umywalki te to rękodzieła wykonane z różnych rodzajów kamienia wydobywanego w Indonezji i poddanego ręcznej obróbce przez miejscowych rzemieślników. Kolory i kształty umywalek nablatowych dostępnych w naszym sklepie zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów, zwłaszcza tych, którzy szukają najlepszej alternatywy dla taśmowych umywalek ceramicznych. 

Czarne kamienne umywalki nablatowe: Seria Black

Czarny marmur to nie tylko precyzyjne, eleganckie linie zaprojektowane dla wielbicieli klasycznych form piękna. Umywalki wykute z czarnego marmuru to także nieregularne kształty i surowy, ociosany kamień zdobiący zewnętrzne ścianki. Aranżacyjnie idealnie pasują do wielu stylów, ale zwłaszcza do łazienek urządzonych w modnych teraz kontrastowych kolorach bieli i czerni. Marmur jest materiałem o niezwykłej trwałości, a więc umywalki zeń wykonane można instalować również na zewnątrz i stosować przez cały rok. 

czarna umywalka z kamienia black

Seria black

Brązowe umywalki nablatowe: Seria Brown

Brązowy marmur w przepychu barw i odcieni brązu, karmelu, czekolady, pomarańczu, kremu i wielu innych. Piękne zabarwienie i kształty, a także niezwykłe możliwości zestawienia z innymi kolorami oraz materiałami.

umywalka nablatowa brązowa

Seria Brow

Kamienne umywalki nablatowe w odcieniach czerwieni: Seria Red

Odcienie czerwieni i pomarańczu oraz innych, zbliżonych barw marmuru to w łazience wspaniała inspiracja aranżacyjna. Ciepłe odcienie i szlachetny marmur są bardzo ciekawym zestawieniem, które doskonale odnajdzie się zarówno w stonowanych, klasycznych, prostych i białych łazienkach, jak i tych urządzonych w stylu orientalnym, eklektycznym, bogatym w kolory i różne faktury.

umywalka z kamienia czerwona

Seria Red

Szara umywalka nablatowa: Seria Grey

Szary wymiar piękna. Chłodna elegancja, która nie jest bezosobowa dzięki temu, że została wykuta w marmurze. Piękne, naturalne wzory marmuru, niezwykłe odcienie szarości i wyjątkowe modele umywalek, które zachwycą zarówno wielbicieli luksusu, jak i minimalizmu i prostoty.

szara nablatowa umywalka kamienna

Seria Grey

Kremowy marmur umywalki: Seria Cream

Dyskretne i delikatne, naturalnie piękne. Kremowy marmur jest elegancki w sposób wyrafinowany. Pasuje do jasnego wystroju, do bieli, do prostych, jak i stylowych ozdób. Luksusowy dodatek do każdej łazienki.

kremowe ummywalki marmurowe

Seria Cream

Umywalki nablatowe z Onyx'u

Onyks jest kamieniem bardzo ozdobnym przez co często pojawia się we wnętrzach komercyjnych, które mają emanować luksusem i bogactwem. Kamień ten nie jest tak twardy jak marmur czy granit, jednakże umywalki zeń wykonane mają ścianki o grubości zapewniającej im wiekową wytrzymałość a piękne formy i barwy - ponadczasowość.

nablatowe umywalki z kamienia onyx

Seria Onyx

Umywalki nablatowe Erosi

Unikalne umywalki nablatowe z naturalnego marmuru. Artystyczny kontrast gładkiego, wypolerowanego wnętrza o widocznym naturalnym rysunku żyłek z jaśniejszymi, kutymi ręcznie ściankami zewnętrznymi. Niezwykłe barwy i zestawienie eleganckiej linii i nierównej chropowatości surowego kamienia dają bardzo efektowny rezultat.Taka umywalka musi królować nad innymi elementami aranżacyjnymi w łazience, nie warto więc odwracać od niej uwagi rzucającymi się w oczy dodatkami. Świetnie skomponuje się z dekorem ściennym z otoczaków czy innych naturalnych kamieni.

umywalka z kamienia erosi

Seria Erosi

Kamień rzeczny umywalki nablatowe: Seria River Stone

Kamień rzeczny w łazience jest niezwykle stylowym elementem aranżacyjnym. Umywalki nablatowe River Stone są wyjątkowym popisem wirtuozerii indonezyjskich rzemieślników. Niebywale trwałe, stylowe i aranżacyjnie inspirujące. Idealnie dopełnią wnętrza rustykalne, proste i stylowo czerpiące od natury. Jeśli marzysz o domowym spa, to kamień rzeczny przeniesie Cię w wymiar duchowego oczyszczenia i relaksu. Wyjątkowe rękodzieło, które cieszyć będzie mimo zmieniających się trendów.

umywalki z kamienia rzecznego InduStone otoczaków

Seria River Stone

Umywalki nablatowe ze skamieniałego drewna: Seria Fossil Wood

Dzieło sztuki w łazience. Ta krótka fraza nie oddaje tego, czym w istocie jest umywalka nablatowa ze skamieniałego, prastarego drewna, które nabierało unikalnego piękna i niebywałej twardości przez około dwadzieścia milionów lat. Te umywalki są absolutnie wyjątkowe, zarówno jeśli chodzi o kształty, jak i o barwy. Muszą grać pierwsze skrzypce w każdej łazience, warto więc sprawić, aby reszta aranżacji łączyła się w idealne tło.

umywalki ze skamieniałego drewna fossil wood

Seria Fossil Wood