Jednym czarny marmur w łazience może wydawać się przytłaczający, zimny i ponury, inni natomiast kochają głębokie piękno tego kamienia, jego elegancję i wspaniałe możliwości aranżacyjne. Może kojarzyć się z wnętrzami komercyjnymi i bardzo luksusowymi, i słusznie, gdyż odpowiednio zaaranżowany i zestawiony marmur, niezależnie od koloru zresztą, może podsuwać myśli o dostatku domu, którego wnętrza ozdobione zostały tym kamieniem.Umywalki nablatowe Black​ , które zostały wykute w jednolitej bryle czarnego marmuru, robią wrażenie. Ich formy są tak różnorodne, że zarówno miłośnicy precyzyjnych, eleganckich linii, jak i bardziej wyrafinowanych, czy nawet surowo ociosanych umywalek znajdą to, co uznają za piękne i godne posiadania w swojej łazience. Każda z umywalek ​InduStone wykuta z naturalnego, czarnego marmuru jest pieczołowicie wykonanym rękodziełem, które od momentu wydobycia bryły, do momentu polerowania gotowego produktu przechodzi dokładną weryfikację i testy jakości. Każda umywalka jest też inna, unikatowa, wzory, kolory i plamy wewnętrznych żyłek marmuru są niepowtarzalne, a często również i kształty umywalek.Z czym zestawić umywalkę nablatową z czarnego marmuru?

Czarny marmur może wydawać się jednolity, ciemny i nudny - nic bardziej mylnego! Wiedz, że marmur jest mniej lub bardziej wzorzystym kamieniem, również czarny marmur, i tę jego cechę należy wziąć pod uwagę przy szukaniu idealnych zestawień. Wzory wewnętrznych żyłek marmuru występują w różnym natężeniu i w różnych barwach, użyj więc odpowiedniego oświetlenia, aby to podkreślić, oraz połącz z gładkimi, jednolitymi fakturami i kolorami, które uwypuklają wzorzystość czarnego marmuru. Z czernią pięknie zagrają jasne, jednolite barwy ścian, zwłaszcza biel. Obecnie najmodniejszym połączeniem jest czarny marmur, biel, szkło i metale kolorowe. Zestawienie tych materiałów i kolorów daje efekt niezwykłej elegancji i wyrafinowanej stylowości. Dlatego też ​umywalka nablatowa Black wspaniale odnajdzie się w towarzystwie metalowego, cynowego czy miedzianego kranu, metalowego blatu, białych ścian i dużego lustra bez ramy. Zagrać też można dodatkami z wymienionych materiałów - metalowa płaskorzeźba na ścianie, srebrne zawieszki, miedziana obudowa pojemnika na szczoteczki czy mydelniczka. Szkło sprawi, że łazienka będzie przestrzenna, można więc materiał ten zastosować do półek na wymiar czy kabiny prysznicowej o niewidocznych plastikowych elementach i uszczelkach. Czarna umywalka pasować też będzie do większej ilości marmuru, nie tylko w tym samym kolorze, choć czarne, marmurowe okładziny ścienne oświetlone odpowiednim światłem nadadzą wnętrzu niezwykłego klimatu Do tego typu aranżacji opisanych powyżej, dobrze pasować będą elementy metalowe stylizowane na stare, rustykalne a także żywe, zielone rośliny doniczkowe. Dodatki takie ocieplą wnętrze oraz nadadzą mu osobistego charakteru, co docenią zwłaszcza osoby, które lubią choćby małe, prywatne akcenty.

Umywalki z czarnego kamienia, marmuru dostępne są w naszym sklepie internetowym kamienne umywalki nablatowe czarny marmur, umywalka z czarnego marmuru.

umywalka-marmurowa-czarna-black-nablatowa-industone

czarna umywalka nablatowa z kamienia z marmuru