Umywalka nablatowa w łazience – dlaczego warto?

Wybór umywalki do łazienki to najczęściej wybór na lata – ważne zatem, by było to rozwiązanie nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale również funkcjonalne. Jaką umywalkę do łazienki wybrać? Szczególnym zainteresowaniem w ostatnich latach cieszą się umywalki nablatowe, które sprawdzą się zarówno w przypadku niewielkich łazienek, jak i w przypadku większych pokoi kąpielowych. Umywalka nablatowa pozwala na efektywne wykorzystanie przestrzeni w łazience, w tym na umieszczenie kosmetyków na blacie oraz akcesoriów łazienkowych w szafce podblatowej. Należy również dodać, że umywalka nablatowa w łazience to rozwiązanie doskonałe ze względów estetycznych – dobrze dobrana do aranżacji, będzie prezentować się bardzo elegancko i luksusowo.

aranżacje łazienek, umywalki nablatowe InduStone

Jaki rodzaj umywalki nablatowej wybrać?

W sprzedaży znaleźć można umywalki nablatowe o różnego rodzaju kształtach, materiałach i kolorach. Tak szeroki wybór sprawia, że umywalkę nablatową bez problemu wpisać można niemal w każdy styl aranżacji wnętrza – w tym zarówno w łazienki nowoczesne i minimalistyczne, jak i w te rustykalne czy skandynawskie. Wyróżnić można między innymi umywalki okrągłe, owalne, prostokątne oraz kwadratowe. Wykonane są one między innymi z tworzyw syntetycznych, ceramiki, metalu i szkła. Na tym wybór się jednak nie kończy, gdyż w sprzedaży dostępne są również różnego rodzaju umywalki nablatowe o bryle nieregularnej i oryginalnym wyglądzie. Umywalka nablatowa w łazience to często umywalka wykonana z naturalnych materiałów – dużą popularnością cieszą się zwłaszcza umywalki kamienne. To właśnie one sprawiają, że łazienka zyskuje swój indywidualny charakter. Naturalny materiał w łazience przybliża nas ponadto do natury, co sprzyja cennym chwilom relaksu i wyciszenia.

umywalki nablatowe z kamienia, przykładowe aranżacje i inspiracje industone

Oryginalna umywalka nablatowa – Industone

Zainteresowanie rękodziełem stale rośnie – chcemy otaczać się przedmiotami wyjątkowymi, które dalekie są od produkcji masowej. Dotyczy to również armatury łazienkowej, stąd coraz częściej kierujemy swoje poszukiwania właśnie ku rozwiązaniom nietypowym. Umywalka nablatowa w łazience, będąca wynikiem pracy rzemieślniczej to wybór, który z pewnością docenią miłośnicy rękodzieła. Oferta Industone, jeśli chodzi o niepowtarzalne umywalki nablatowe, jest bardzo imponująca. W sprzedaży posiadamy m.in. godne uwagi umywalki z marmuru, kamienia rzecznego, piaskowca oraz fossil wood. Są to wyroby ręcznie wykonane, dzięki czemu każda z umywalek jest jedyna w swoim rodzaju i niepowtarzalna. Nablatowe umywalki kamienne są bardzo wytrzymałe i odporne, a po odpowiedniej impregnacji będą bez problemu służyć lata. Wybór materiału naturalnego, który został ręcznie obrobiony przez wprawionego w swoim fachu rzemieślnika, z pewnością wyróżni łazienkę i sprawi, że stanie się ona wyjątkowa i unikalna.

industone aranżacje klientów z wykorzystaniem umywalek nablatowych i blatow drewnianych w lazience