Umywalki z kamienia rzecznego River Stone

Urządzanie własnej przestrzeni wymaga wyobraźni, olbrzymich nakładów finansowych, niezliczonych godzin, a także przemyślanych decyzji. To właśnie od tych decyzji zależy jakość naszego samopoczucia, relaksu, a nawet życia rodzinnego. Ostrożność i uważność, z którą wybieramy partnera, dotyczy także wyboru domu, mieszkania, sprzętów, materiałów. Nie wybieramy rzeczy, które są oklepane estetycznie i przetrwają zaledwie sezon czy dwa. Nasze lżej lub ciężej zarobione pieniądze inwestujemy w rzeczy trwałe, wysokiej jakości, mocne, ponadczasowe a niejednokrotnie piękne i unikatowe. Takie właśnie są umywalki nablatowe z kamienia rzecznego River Stone.

                                                                                                                                                

umywalka z kamienia rzecznego

                                                                                                                                                                                                                                                                                            

Ich niepowtarzalne, pierwotne piękno porusza w nas głęboką satysfakcję płynącą z właściwej nam potrzeby kontaktu z naturą. Kamienie rzeczne, jak każde inne dzieła natury, mają tę cechę, że są jedyne w swoim rodzaju, wyjątkowe, niepospolite. Sam ten fakt sprawia, że taka też staje się łazienka, w której elementem wystroju jest umywalka wyżłobiona w kamieniu rzecznym. Tego typu dodatki można nazwać ekskluzywnymi, luksusowymi, ale to za mało. Umywalki nablatowe z kamienia rzecznego są dziełami zaprojektowanymi przez naturę, ukształtowanymi przez wodę, prądy rzeczny, które po starannych oględzinach wybrano i dokonano ręcznej obróbki z uwzględnieniem pierwotnego kształtu oraz odpowiedniej grubości ścianek. Umywalki nablatowe River Stone to nie tylko niezwykłe dzieła natury, to także rękodzieło indonezyjskich rzemieślników, mistrzów w obróbce kamienia, których maestria jest znana i ceniona na całym świecie.

                                                                                                                                             

aranżacje z umyalkami kamiennymi industone

                                                                                                                                                                                                                                                                                   

Umywalki z kamienia rzecznego niezwykle korzystnie korespondują z kamienną mozaiką, czy to z otoczaków, czy kostki, położoną na ścianie przy umywalce i pod brodzikiem. Kolejnym materiałem, który doskonale współgra z kamieniem naturalnym jest drewno, zatem umywalka River Stone usytuowana na drewnianym blacie będzie rozwiązaniem zarówno modnym, estetycznym, jak i funkcjonalnym. Warto zwrócić uwagę także na lustro, które odpowiednio dobrane, może świetnie współgrać z szerokością, wielkością jak i stylem umywalki.

                                                                                                                                         

umywalki nablatowe InduStone aranżacja

                                                                                                                                                                                                                                                                                        

Kamień naturalny w łazience, czy to pod postacią umywalki, mozaiki, czy mydelniczki jest swego rodzaju amuletem spokoju, który przeobraża pomieszczenie służące do higieny osobistej w prywatne Spa, gdzie gości relaks i wyciszenie, gdzie dbamy o czystość zarówno cielesną, jak i mentalną. Wybierajmy zatem mądrze, stawiając na rzeczy i wartości ponadczasowe, nietuzinkowe, doskonale zintegrowane z potrzebami duszy.