Marmur ma wiele kolorów, ale to kremowy jest esencją elegancji i delikatności zarazem. Tak jak poeci opiewali przez wieki urodę kobiecą, tak i kremowy marmur wart jest natchnionych strof, gdyż jego uroda nie ma sobie równych. Chłodny i niewinny, z delikatnym lub mocniejszym rysunkiem wewnętrznych żyłek, zachwyca dyskretnym, nieśmiałym wręcz pięknem. Przedmioty zeń wykonane mają wszelkie atrybuty urody naturalnego kamienia połączone z perfekcją nadanej przez rzemieślnika formy. Jedną z doskonalszych form, w które naturalny kremowy marmur wciela się z wielkim wdziękiem, jest umywalka nablatowa Cream. Niezależnie od designu umywalki, emanuje ona wykwintną elegancją, wprowadza harmonię, spokój i łagodność do przestrzeni, w której stanowi element aranżacyjny.

umywalka nablatowa marmurowa kremowa InduStone

Źródło: Umywalka nablatowa DN-G Cream InduStone 

Cream z innymi kolorami

Gdy rozważamy idealne połączenia kolorystyczne dla koloru kremowego, nasuwa się kilka efektownych i kilka bezpiecznych opcji. Kolor ten idealnie będzie pasował do jasnych, podobnych barw, a także do bieli - zarówno śnieżnej, jak i złamanej innym odcieniem. Świetnie też zagra z czernią i szarością w wielu wydaniach, z kolorami ziemistymi i drzewnymi. Nie mniej, zestawiając umywalkę nablatową Cream, trzeba uwzględnić to, że jest ona wykonana z naturalnego kamienia. Nie można zestawiać elementów aranżacyjnych jednowymiarowo, bez uwzględnienia surowca i faktury. A więc zestawienie marmurowej umywalki w kolorze kremowym otwiera nam bardzo wiele wariantów, które nie pojawiłyby się w naszej przestrzeni, gdybyśmy brali pod uwagę jedynie kolor. 

umywalki nablatowe cream

Źródło: InduStone

Kamień z kamieniem
Każdy kamień naturalny świetnie komponuje się z innymi kamieniami naturalnymi, niekoniecznie tego samego gatunku i koloru. Zestawiać możemy je niemal dowolnie. Nie
obawiajmy się więc zgrzytów, komponując kremową umywalkę z mozaiką z białych, brązowych, szarych, czarnych czy rdzawych łamanych kamieni, ciętych w paski, kostkę czy otoczaków w ich naturalnym kształcie. Kamień z kamieniem znajdzie wspólny język i pięknie się połączy, to jedno z praw natury. Nieważne czy jest to królewski marmur z otoczakiem, czy piaskowiec z onyksem.

Kamień z drewnem
Następnym naturalnym partnerem kamienia jest drewno. Materiał ten występuje w wielu odcieniach i nie każdy jest równie idealny dla kremowego marmuru. Dobierając odcień drewna, zwróćmy uwagę na odcień marmuru, aby zimnego kremowego nie zestawiać z drewnem zawierającym dużo pigmentu żółtego i pomarańczowego. Drewno w swoim naturalnym kolorze będzie bezpiecznie korespondować z wieloma odcieniami kremowego marmuru, ale spotkać można sporo nienaturalnych, pokrywanych kolorowymi lakierami odcieni drewna. Wybierajmy więc ostrożnie, aby kolory tak się zharmonizowały, by wydobyć subtelne, eleganckie piękno marmurowej umywalki.

Marmurowe umywalki
nablatowe Cream są wyjątkowym elementem aranżacyjnym, który dobrze też zestawi się ze szkłem, metalami kolorowymi czy ceramiką, jeśli odpowiednio zagra się kolorem i fakturą. Życia, świeżości i uroku każdej łazience doda zielona roślina, która wspaniale jednoczy się z wszystkimi naturalnymi dodatkami.

kamienne umywalki nablatowe kc-m cream aranżacja klienta InduStone

Umywalka Nablatowa kremowa InduStone