1. Umywalki River Stone

Jednymi z najbardziej popularnych umywalek nablatowych Industone są te wykonane z kamienia rzecznego. Stylowo świetnie wpisują się w nurt powrotu do natury, gdyż zewnętrzna część otoczaka jest dokładnie taka, jak przez miliony lat ukształtowała ją woda. Surowość formy, nieregularne linie i kształty; piękne, wpadające w szarość kolory. Przywodzi na myśl zarówno kontakt z ziemią, naturą, jak i luksusy najlepszego Spa. Otoczaki rzeczne, które wykorzystywane są do tworzenia umywalek nablatowych River Stone, oprócz walorów estetycznych cechują się też wytrzymałością i przy okazji nie są wymagające pielęgnacyjnie. Zestawić je można z mozaiką z otoczaków czy też kamieni ciętych w inne kształty oraz z kamiennymi akcesoriami łazienkowymi, które również wykonane są z kamieni rzecznych.

River Stone 

umywalka kamienna river stone aranżacja

  1. Umywalki Fossil Wood

Skamieniałe drewno, z którego wykonane są umywalki Fossil Wood należy do grona najciekawszych minerałów. Indonezyjskie skamieniałe drewno liczy sobie około dwudziestu milionów lat - podczas tego czasu gdzieś głęboko w ziemi, drewno poddane zostawało najróżniejszym procesom, które sprawiły, że stało się absolutnie efektowną, niebywale twardą i trwałą skamieliną.

Barwy i kształty umywalek nablatowych Fossil Wood zachwycają swą różnorodnością. Świetnie komponują się z drewnem, kamieniem, dużymi lustrami. Umywalce Fossil Wood trzeba pozwolić królować w łazience, gdyż tego typu piękne okazy nie znoszą konkurencji w postaci innych zjawiskowych elementów aranżacyjnych.

Umywalki fossil wood 

Umywalka ze skamieniałego drewna z akcesoriami łazienkowymi Fossil Wood InduStone

skamieniałe drewno umywalka

  1. Umywalki Erosi

Umywalki te najczęściej wykonane są z jednolitych brył marmuru lub onyksu. Zjawiskowe i naturalnie piękne. Ścianki zewnętrznie są grubo ciosane, wnętrze doskonale wypolerowane a kolor uwydatniony. Wrażenie luksusu nasuwa się samo, pasować więc będą do stylizacji wykwintnych, bogatych, nawet nawiązujących do stylu antycznego. Umywalka Erosi doskonale odnajdzie się w otoczeniu większej ilości kamienia naturalnego, np. okładziny ściennej z marmuru w kolorystyce nawiązującej do barw umywalki. Nawet szlachetne, odpowiednio zaimpregnowane rodzaje drewna mogą świetnie współgrać z umywalkami Erosi.

Trudno dziwić się ich popularności, wystarczy spojrzeć na te efektowne, nieregularne linie oraz piękne barwy.

Umywalki nablatowe seria Erosi 

Umywalka kamień typ Erosi InduStone akcesoria łaziekowe

nablatowa umywalka seria Erosi w mini aranżacji InduStone

  1. Umywalki Black

Czarny marmur można kochać ale można też się obawiać ciemnych kolorów.

Obecne trendy bardzo wypromowały kontrast czerni i bieli w łazience a także kamień naturalny, dlatego też popularność umywalek nablatowych Black jest jak najbardziej zrozumiała. Nawet osoby, których wyczucie estetyczne każe unikać ciemnych barw widzą, że czarna umywalka oraz kilka drobnych elementów w tym kolorze umiejscowionych w pomieszczeniu, gdzie dominuje biel to strzał w dziesiątkę. Czarne elementy, zwłaszcza marmurowe, dodają szyku a nie mroku. Marmur jest też bardzo wytrzymałym kamieniem, można więc śmiało założyć, że tego typu element aranżacyjny będzie można z powodzeniem zestawiać z różnymi, podążającymi za modą zmianami. Warto zakochać się w czarnym marmurze oraz umywalkach nablatowych Black.

Black - czarne umywalki nablatowe z kamienia

czarna umywalka z kamienia nablatowa InduStone łazienka dozownik

umywalka czarna z kamienia InduStone

  1. Umywalki Grey

Również szarość jest odkryciem ostatnich sezonów, a szary marmur to gwarancja najlepszych odcieni tej barwy. Umywalki nablatowe Grey pasują do wykwintnych stylizacji, które mogą wpadać nawet w surowość, chłód i wrażenie zamiłowania do perfekcji. Są absolutnie stylowe, efektowne w sposób bardzo stonowany i skromny. Uwodzą nawet tych, którzy unikają chłodnych kolorów w swoim otoczeniu. Umywalki Gray są po prostu piękne, wystarczy spojrzeć na te kształty i niezwykłe odcienie!

Szara Umywalka z kamienia 

nablatowa umywalka szara z kamienia i dozownik na mydło industone

InduStone najpopularnijesza szara umywalka kamienna

Bibliografia :

zdjęcia z szerokiego portfolio InduStone