Śledź nas na Facebooku

  • Aranżacje

    Realizacje naszych klientów

  • Montaż

    Instrukcja montażu mozaiki kamiennej

  • Pielęgnacja

    Kilka słów o tym jak dbać o kamień by swoim wyglądem cieszył nas przez długie lata.

Ostatnie wpisy

Nowe wnętrze bez remontu - proste wskazówki

Nowe wnętrze bez remontu - proste wskazówki

Trendy i gusta wnętrzarskie zmieniają się dosyć często, jak za nimi nadążyć bez dużego nakładu pracy? Remont jest przedsięwzięciem kosztownym, czasochłonnym i uciążliwym, niewiele osób zdecyduje się na takie rozwiązanie, aby podążać za modą czy własnymi, zmieniającymi się upodobaniami. Dzielimy się z Tobą kilkoma wskazówkami, jak sprawić, aby wnętrze nabrało nowego charakteru, bez konieczności ponoszenia konsekwencji związanych z remontem.Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/301811612512145656/
Czytaj dalej
Marmurowe umywalki nablatowe cream InduStone - dyskretne piękno elegancji

Marmurowe umywalki nablatowe cream InduStone - dyskretne piękno elegancji

Marmur ma wiele kolorów, ale to kremowy jest esencją elegancji i delikatności zarazem. Tak jak poeci opiewali przez wieki urodę kobiecą, tak i kremowy marmur wart jest natchnionych strof, gdyż jego uroda nie ma sobie równych. Chłodny i niewinny, z delikatnym lub mocniejszym rysunkiem wewnętrznych żyłek, zachwyca dyskretnym, nieśmiałym wręcz pięknem. Przedmioty zeń wykonane mają wszelkie atrybuty urody naturalnego kamienia połączone z perfekcją nadanej przez rzemieślnika formy. Jedną z doskonalszych form, w które naturalny kremowy marmur wciela się z wielkim wdziękiem, jest umywalka nablatowa Cream. Niezależnie od designu umywalki, emanuje ona wykwintną elegancją, wprowadza harmonię, spokój i łagodność do przestrzeni, w której stanowi element aranżacyjny.
Czytaj dalej
Sypialnia marzeń

Sypialnia marzeń

Sypialnia jest najważniejszym miejscem w domu. W niej nie tylko śpimy, ale i rozmyślamy, odpoczywamy, relaksujemy się, czytamy, czy nawet (o zgrozo!) oglądamy telewizję. Jest to też świątynia miłości, warto więc zadbać o jej wystrój, abyśmy mogli tak wiele ważnych życiowo potrzeb zaspokajać w odpowiednich do tego warunkach.
Czytaj dalej
Kamień naturalny w ogrodzie

Kamień naturalny w ogrodzie

Jak wiadomo, kamień naturalny jest wyjątkowo estetycznym i uniwersalnym materiałem wykorzystywanym do aranżacji wnętrz. Jest też z powodzeniem stosowany w ogrodach, gdzie jego trwałość i ozdobność również są bardzo pożądanymi cechami.W końcu nadeszła wiosna, słońce przyjemnie ogrzewa budzącą się do życia naturę. Jest to czas, gdy coraz więcej czasu przebywamy w ogrodzie, z zapałem wykonując niezbędne, wiosenne porządki. Wprowadzamy zaplanowane zimą zmiany i ulepszenia. Aktualne trendy sprzyjają wykorzystywaniu kamienia naturalnego wszędzie, gdzie się da, także w ogrodzie. Faktem jest, że wielu z nas wprowadzi tej wiosny ów naturalny materiał do swoich przestrzeni zewnętrznych. Możliwości wykorzystania go jest wiele - od donic i fontann po kominki, schody czy murki.
Czytaj dalej