Śledź nas na Facebooku

  • Aranżacje

    Realizacje naszych klientów

  • Montaż

    Instrukcja montażu mozaiki kamiennej

  • Pielęgnacja

    Kilka słów o tym jak dbać o kamień by swoim wyglądem cieszył nas przez długie lata.

Ostatnie wpisy

River Stone - umywalki zaprojektowane przez Naturę

River Stone - umywalki zaprojektowane przez Naturę

Każdy z nas kocha rzeczy unikatowe, jedyne w swoim rodzaju, wysokiej jakości. Nie zawsze możemy sobie na nie pozwolić, dlatego też wybieramy ostrożnie i czekamy na ów podszept intuicji, mówiący: “To jest to!”. Takie wybory wychodzą już poza ramy zwykłej konsumpcji, nabierają wymiaru pozamaterialnego, związane są z realizacją wyższych rangą potrzeb kontaktu z pięknem, doskonałością, ponadczasowością, Naturą. Dla większości z nas wybory te najczęściej związane są z domem, przestrzenią, w której żyjemy i w którą inwestujemy swój czas, pieniądze a nade wszystko serce.
Czytaj dalej
Poddasze - jak zaadoptować przestrzeń ze skosami

Poddasze - jak zaadoptować przestrzeń ze skosami

Wszyscy pamiętamy niegdysiejsze strychy, które najczęściej były po prostu starymi rupieciarniami, składzikami na nieużywane rzeczy, meble, pamiątki. Aktualnie strych, który można przerobić na poddasze użytkowe, jest nie lada perełką, która stanowi niewyczerpane źródło inspiracji aranżacyjnej.
Czytaj dalej
Mozaika - aranżacja doskonała

Mozaika - aranżacja doskonała

Temat mozaik jest bardzo rozległy poprzez szeroką gamę kolorystyczną, wielość materiałów używanych do ich produkcji oraz kształtów. Najczęściej wytwarza się je z ciętego w różne kształty kamienia naturalnego, zespojonego różnymi substancjami grysu kamiennego, szkła, ceramiki czy metalu. Jest to szczególnie wdzięczny element aranżacyjny, którego zastosowanie jest bardzo wszechstronne.
Czytaj dalej
Kuchnia - funkcjonalne i estetyczne Serce domu

Kuchnia - funkcjonalne i estetyczne Serce domu

Kuchnia - miejsce kojarzone z rodzinnością, rozmowami przy ciepłej herbacie, spotkaniami w gronie najbliższych. Dawniej w wielu polskich domach brakowało salonu, zatem niejednokrotnie kuchnia przejmowała tę funkcję, a od święta największy pokój w domu, sypialnia rodziców. Dziś bardzo często kuchnia budowana jest w sposób otwarty, połączony z jadalnią czy salonem.
Czytaj dalej