Śledź nas na Facebooku

  • Aranżacje

    Realizacje naszych klientów

  • Montaż

    Instrukcja montażu mozaiki kamiennej

  • Pielęgnacja

    Kilka słów o tym jak dbać o kamień by swoim wyglądem cieszył nas przez długie lata.

Ostatnie wpisy

Kolory w domu i ich wpływ na samopoczucie

Kolory w domu i ich wpływ na samopoczucie

Są kolory, które po prostu lubimy, patrzenie na nie sprawia nam przyjemność, odwołują się do wspomnień, wyobrażeń i dobrze się kojarzą. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że jakkolwiek użycie pewnych kolorów w garderobie może być dla nas przyjemne, tak pomalowanie ścian na ulubiony ciemny fioletowy czy pomarańczowy w kuchni może na dłuższą metę sprawić, że niekoniecznie będzie nam się miło przebywać wśród tak intensywnych kolorów przez kilka godzin. Inaczej czujemy się, gdy miły dla oka, energetyzujący kolor pojawia się jako element, a inaczej gdy otacza nas totalnie i to na dodatek w pomieszczeniu, które służy do relaksu.
Czytaj dalej
Odpoczynek w ogrodzie - wygodnie i stylowo

Odpoczynek w ogrodzie - wygodnie i stylowo

Wiosną i latem ogród jest miejscem, gdzie przebywa się z przyjemnością, zwłaszcza, gdy pogoda dopisuje. Kontakt z naturą i odpoczynek na choćby małym skrawku zieleni łagodzi stresy i odpręża. Dobrze więc urządzić tę przestrzeń wygodnie i przyjemnie dla oka. 
Czytaj dalej
Czy kamień naturalny jest trudny w utrzymaniu?

Czy kamień naturalny jest trudny w utrzymaniu?

Kamień naturalny jest bardzo uniwersalnym materiałem, którego trwałość nie ma sobie równych wśród innych surowców wykorzystywanych w wykończeniu i aranżacji wnętrz. Ma miliony lat i dobrze traktowany, może posłużyć następnym pokoleniom.fot. www.pinterest.com
Czytaj dalej
Marmurowe podłogi - luksus od praktycznej strony.

Marmurowe podłogi - luksus od praktycznej strony.

Marmurowe podłogi - co warto wiedzieć? Marmur jest skałą wapienną, z której wykonuje się przepiękne umywalki, blaty, mozaiki, ozdoby, sufity czy ściany. Cieszy się też ogromną popularnością jako wykładzina podłogowa, ponieważ jest materiałem równie trwałym co estetycznym. Jak dbać o marmur na podłodze i na co uważać? Większość rodzajów marmuru to kamienie o gęstej i twardej strukturze, dzięki której są odporne na działanie pogody, choć w ich skład wchodzić też mogą ziarniste, porowate i mniej zwarte rodzaje skał wapiennych. Marmur wykazuje podatność na działanie kwasów, natomiast jest odporny na działanie alkaliów i rozpuszczalników.
Czytaj dalej