Śledź nas na Facebooku

  • Aranżacje

    Realizacje naszych klientów

  • Montaż

    Instrukcja montażu mozaiki kamiennej

  • Pielęgnacja

    Kilka słów o tym jak dbać o kamień by swoim wyglądem cieszył nas przez długie lata.

Ostatnie wpisy

Mozaika i jej walory

Mozaika i jej walory

Mozaika z kamienia naturalnego jest wyjątkowym elementem aranżacyjnym. Cieszy się wciąż rosnącą popularnością, a wraz z nią także jej gipsowe podróbki. Stanowi niekwestionowaną ozdobę pomieszczeń o różnych zastosowaniach, pasuje do wielu stylów, wytrzymuje lata bez uszkodzeń. O jej wartości stanowi wiele rzeczy, większość​ ​z​ ​nich​ ​postaraliśmy​ ​się​ ​zebrać​ ​poniżej. 
Czytaj dalej
Kominek​ ​-​ ​Rozgrzewające​ lekarstwo​ ​na​ ​jesienne​ ​chłody.

Kominek​ ​-​ ​Rozgrzewające​ lekarstwo​ ​na​ ​jesienne​ ​chłody.

Jesienne szarugi, krótkie dni i nieprzyjemne zimno sprawiają, że instynktownie lgniemy do ciepła i światła, marzymy o rozgrzewającej herbacie, spokojnym wieczorze​ ​spędzonym​ ​w​ ​domu,​ ​z​ ​rodziną​ ​-​ ​najlepiej​ ​ rzy​ ​kominku. Jesień i zima to czas, gdy najczęściej rozmyślamy o kominku w salonie, jeśli wciąż z jakichś powodów jest on na liście rzeczy do zrobienia. Jeśli decyzja odnośnie bytności kominka w domu już zapadła, to czas, aby dokonać kilku ważnych wyborów.
Czytaj dalej
Umywalki nablatowe InduStone: Wybór, o którym marzyłeś.

Umywalki nablatowe InduStone: Wybór, o którym marzyłeś.

Kamień naturalny jest niezwykłym materiałem. Cechuje go niepowtarzalność barw, wzorów i rysunku wewnętrznych żyłek. Jest też niebywale trwały, a przy odpowiedniej impregnacji w dużym stopniu odporny na przywieranie osadów związanych z codziennym użytkowaniem. Większość umywalek InduStone, poza gresowymi, zostało wykutych z jednego kawałka kamienia, dzięki czemu nie grozi im pękanie wzdłuż linii spoinowych. Umywalki te to rękodzieła wykonane z różnych rodzajów kamienia wydobywanego w Indonezji i poddanego ręcznej obróbce przez miejscowych rzemieślników. Kolory i kształty umywalek nablatowych dostępnych w naszym sklepie zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów, zwłaszcza tych, którzy szukają najlepszej alternatywy dla taśmowych umywalek ceramicznych. 
Czytaj dalej
Łazienka​ ​ dla​ ​ dwojga:​ ​ Jedna​ ​ umywalka​ ​ czy​ ​ dwie?

Łazienka​ ​ dla​ ​ dwojga:​ ​ Jedna​ ​ umywalka​ ​ czy​ ​ dwie?

Urządzając łazienkę dla pary, zawsze zachodzi pytanie o to, czy wystarczy jedna umywalka, czy warto jednak wziąć dwie. Co trzeba wiedzieć, rozważając tę kwestię? Oto kilka faktów, które warto wziąć pod uwagę podczas podejmowania decyzji dotyczącej​ ​ilości​ ​umywalek​ ​w​ ​łazience​ ​dla​ ​dwojga.
Czytaj dalej