Śledź nas na Facebooku

  • Aranżacje

    Realizacje naszych klientów

  • Montaż

    Instrukcja montażu mozaiki kamiennej

  • Pielęgnacja

    Kilka słów o tym jak dbać o kamień by swoim wyglądem cieszył nas przez długie lata.

Ostatnie wpisy

Jak idealnie oświetlić łazienkę? Proste porady

Jak idealnie oświetlić łazienkę? Proste porady

Światłem i cieniem można czynić cuda w pomieszczeniach, którym brakuje idealnych proporcji. Nasze oczy łatwo ulegają złudzeniom, zatem sposób oświetlenia wnętrza istotnie decyduje o jego wyglądzie, a także ma znaczenie dla użyteczności pomieszczenia. Odpowiednie oświetlenie jest jednym z kluczowych aspektów funkcjonalnych, nie tylko łazienki ale i całego mieszkania i jeśli jest dobrze wkomponowane, można nim fantastycznie udekorować przestrzeń. 
Czytaj dalej
Impregnacja kamienia

Impregnacja kamienia

Kamień naturalny​ jest coraz częściej stosowany w urządzaniu wnętrz. Nadaje on przestrzeni luksusowego, eleganckiego a czasami surowego i minimalistycznego klimatu, wszystko w zależności od pożądanego efektu. Kamień stał się stylowym materiałem oraz niewyczerpaną inspiracją do przeróżnych aranżacji. Jest surowcem bardzo solidnym, powstałym w długotrwałych procesach naturalnych. Niemożliwe jest znalezienie dwóch takich samych kamieni, a co za tym idzie - wzorów. Czy jednak nie traci efektu poprzez codzienne użytkowanie?
Czytaj dalej
Nowości InduStone

Nowości InduStone

Stojak na płyty CD w stylu kolonialnym to oryginalna ozdoba do salonu lub kącika muzycznego. Mebel wykonany z drewna egzotycznego jest dziełem indonezyjskich rzemieślników, tak jak wszystkie nasze produkty. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie w zakładce DREWNO.
Czytaj dalej
Nowości InduStone

Nowości InduStone

Pojemnik z pokrywką River Stone już w sprzedaży. Naturalna, nietuzinkowa ozdoba i użyteczność w jednym. W pojemniku tym można przechowywać waciki lub inne drobiazgi. Każdy produkt posiada dopasowaną przykrywkę. Ze względu na to, że jest wykonany ręcznie i z naturalnego kamienia, ma niepowtarzalną kolorystykę i formę. 
Czytaj dalej