Śledź nas na Facebooku

  • Aranżacje

    Realizacje naszych klientów

  • Montaż

    Instrukcja montażu mozaiki kamiennej

  • Pielęgnacja

    Kilka słów o tym jak dbać o kamień by swoim wyglądem cieszył nas przez długie lata.

Ostatnie wpisy

Styl Rustykalny: Czysto, naturalnie, z duszą

Styl Rustykalny: Czysto, naturalnie, z duszą

Wspomnienia z dzieciństwa, wakacje na wsi u babci czy cioci, stare, pozornie niepasujące do siebie przedmioty, krochmalone pościele i bieżniki, rozwalająca się stodoła, spękane drewno, bielone ściany, poranne pianie koguta, zapach świeżo pieczonego chleba i ubrań suszonych na słońcu, poziomki zrywane z krzaczka wśród aromatu dzikich ziół - styl rustykalny bliski jest osobom, które wciąż czują magię dawnej wsi i chcą ją przywołać w swoim domu dzięki dodatkom, które działając na wyobraźnię, poruszają pamięć. 
Czytaj dalej
Kuchnia otwarta czy zamknięta? Poznaj zalety i wady.

Kuchnia otwarta czy zamknięta? Poznaj zalety i wady.

Zarówno kuchnia otwarta, jak i zamknięta ma swoje wady i zalety, warto poznać najważniejsze z nich, aby przez długie lata cieszyć się dokonanym wyborem.
Czytaj dalej
Brązowy marmur - aranżacje inspirowane naturą

Brązowy marmur - aranżacje inspirowane naturą

Pod określeniem “brązowy marmur” kryje się wiele odcieni i kolorów - od beżu, przez karmelowy, pomarańczowy, orzechowy, po brąz od jasnego po ciemny, a wszystko w tonacjach zimnych, neutralnych i ciepłych. Brązowy marmur to także unikalne rysunki wewnętrznych żyłek, cienie, plamki, specyficzne zabarwienia i przejścia z koloru w kolor. W związku z tym, że w każdej dziedzinie życia wszystko zdaje się zmierzać w stronę natury, to brąz i jego pochodne należą do najmodniejszych barw zarówno teraz, jak i w nadchodzących sezonach. Z czym połączyć brązowy marmur?
Czytaj dalej
Kolory w domu i ich wpływ na samopoczucie

Kolory w domu i ich wpływ na samopoczucie

Są kolory, które po prostu lubimy, patrzenie na nie sprawia nam przyjemność, odwołują się do wspomnień, wyobrażeń i dobrze się kojarzą. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że jakkolwiek użycie pewnych kolorów w garderobie może być dla nas przyjemne, tak pomalowanie ścian na ulubiony ciemny fioletowy czy pomarańczowy w kuchni może na dłuższą metę sprawić, że niekoniecznie będzie nam się miło przebywać wśród tak intensywnych kolorów przez kilka godzin. Inaczej czujemy się, gdy miły dla oka, energetyzujący kolor pojawia się jako element, a inaczej gdy otacza nas totalnie i to na dodatek w pomieszczeniu, które służy do relaksu.
Czytaj dalej